Whatsapp ile İletişim WHATSAPP 0 549 209 8464

LÜTFEN SİLMEYİNİZ! Bu formatın dışarsında kalan içeriklerinizi bu alan üzerinden düzenleyebilirsiniz.

Hakkımızda

A&B GRUP, 2007 yılı içerisinde ülkemizin profesyonel anlamda Facility Management hizmetleri ihtiyacını doğru analiz ederek kurulmuştur.

Firma yönetim kadromuz, sektörde çok önemli yere sahip profesyonel yöneticilerden oluşmaktadır.

Birçok ilklere imza atarak ve güvenlik altyapıları için önemli ölçüde yatırımlarda bulunarak, varmış olduğumuz noktada, Güvenlik ve Gözetim Hizmetleri, Güvenlik Eğitim Hizmetleri ve Kurumu, Temizlik Hizmetleri, Personel Temini ve Danışmanlık Hizmeti faaliyetlerini iki ilde toplam 1500 m2 kapalı alana yerleşik şube ve 700 çalışanıyla sürdürmekteyiz.

LÜTFEN SİLMEYİNİZ! Bu formatın dışarsında kalan içeriklerinizi bu alan üzerinden düzenleyebilirsiniz.

LÜTFEN SİLMEYİNİZ! Bu formatın dışarsında kalan içeriklerinizi bu alan üzerinden düzenleyebilirsiniz.

A&B GRUP


Günümüzde iş dünyasını tehdit eden unsurlar çok çeşitli ve sürekli değişmektedir. Şirket yönetimleri işlerinin pürüzsüz bir şekilde yürütebilmeleri için etkili risk yönetimi ile tehditleri deneyimleri ve yeterli kaynakları ile minimize edebilecek güvenilir bir iş ortağına ihtiyaç duymaktalar. A&B GRUP kendi başarısını müşterilerinin başarısına endeksleyebilmesi sayesinde, müşterisi ile hedef birliği sağlar, gerçek bir iş ortağı gibi çalışır.

A&B GRUP Yapılanmasını her geçen süreçte müşterisi olan firmalara vermeyi hedeflediği hizmetler doğrultusunda geliştirmiş ve günümüzde Ülkemizin çeşitli illerinde Özel Güvenlik, Endüstriyel Temizlik ve Danışmanlık, Dedektiflik Sektöründe uzun yollar katlederek önemli bir yer edinmiştir.

A&B GRUP Çalıştığı tüm kuruluşları iş ortağı olarak görmektedir.Bu anlamda istihdam ve rekabet güçlerine katkıda bulunmayı hedefleyen hizmetleri, kalitesi ve profesyonel yaklaşımıyla bugün, kurumsal portföylerde yer alan bir şirket olarak Ulusal Kuruluşlara hizmetlerini sunmaktadır.

A&B GRUP verdiği Özel Güvenlik, Endüstriyel Temizlik, Danışmanlık Hizmetleri, Kıymetli Mal ve Para Taşıma Eskort ve Dedektiflik Hizmetlerinde tüm bu koşulları göz önünde bulundurarak, analiz ederek sunulacak çözümlerin gerçek medeniyet ve teknolojik kalıplar içerisinde bir iş gücü mimarisi detayında ve kalitesinde olmasını hedeflemektedir.

A&B GRUP Projelerin sorumluluğunu Çalışma Ortağı (Müşterisi) adına üstlenir ve tamamlar.

Üstlendiği projelerle ilgili olarak, projenin tüm detay ve safhalarında çalıştığı Kurum Yetkililerini yazılı ve sözlü olarak bilgilendirme sorumluluğunu da taşır.

A&B GRUP gerek çalıştığı kurumlar, gerekse adayları adına tüm bilgilerin bilinmesi kadar zamanında iletilmesi ve gizlilik ilkesi çerçevesinde kurumsal tüm bilgilerin muhafaza ve güvenilirliliği hususunda da sorumluluğunu taşır.


A&B GRUP üstlendiği projelerde, Proje sahipleri adına düşünür ve onların gerçek ihtiyacını tespit edebilmek amacıyla gerekli soru ve önerilerini yöneltir.
Hizmet stratejisinde en etkin yolun insan kaynağı olduğuna ve bunun temelinin doğru eleman seçimi olduğuna inanır.

A&B GRUP uzun yıllara dayanan olgun tecrübesiyle, alanında öncü olmayı hedefleyen bir Kuruluş olmasının nedenini; işbirliği yaptığı kurumlar ile beraber büyüme stratejisine bağlı olduğunu bilir.

A&B GRUP ortağı olarak gördüğü müşterilerine sunduğu her bir hizmetinde onlar gibi düşünmeye ve onlar gibi hareket etmeye çalışır.
Bu değerlerini uygulamayı yönetim kadrosu ve çalışanlarıyla VİZYONUNA ulaşmada MİSYON edinir.

A&B GRUP Güvenli yaşamın ve temiz bir geleceğin paylaşılmasına IŞIK TUTAR.

LÜTFEN SİLMEYİNİZ! Bu formatın dışarsında kalan içeriklerinizi bu alan üzerinden düzenleyebilirsiniz.

A&B GRUP Yönetim Kurulu 

1978 yılın da Polis Koleji sınavlarını kazanarak Emniyet Teşkilatı ile tanıştım. 1982-1986 yılları arasın da Polis Akademisinde eğitimimi tamamlayarak faal meslek yaşantısına başladım. Çeşitli rütbeler de Sakarya - Siirt - Ankara - İzmir - Tunceli - Almanya ( Köln ) 'da görevler aldım. Emniyet Teşkilatın da çalıştığım dönemler içerisin de başarılarla dolu bir süreç yaşadım ve hiç ceza almadan 2004 yılı Kasım ayın da 22 yıl 8 ay ( 27 yıl 8 ay ) üzerinden kendi isteğim ile Emniyet Müdürü olarak emekli oldum. 2004 yılından itibaren 5188 sayılı Özel Güvenlik Yasasının çıkması ile bu sektöre atıldım. 2004 yılından 2007 yılına kadar aynı hizmet sektörün de Genel Müdür olarak çalıştım. 2007 Mayıs ayından itibaren yardımcım Sayın Bahadır Taşkaya ile edindiğimiz deneyimler sonucu kendi şirketimiz olan A&B Grup Özel Güvenlik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. ve A&B Temizlik Sanayi ve Danışmanlık Dış Ticaret Turizm Ltd. Şti. kurduk. Bu tarihten itibaren A&B Grup olarak hizmetlerimize kesintisiz olarak devam edeceğiz.

Bize Güvenebilirsiniz, Bizim İçin Değerlisiniz.

Saygılarımla
Ahmet Demirel
Yönetim Kurulu Başkanı
Emekli Emniyet Müdürü

LÜTFEN SİLMEYİNİZ! Bu formatın dışarsında kalan içeriklerinizi bu alan üzerinden düzenleyebilirsiniz.

Misyonumuz

Müşterilerimizi; iş ortağımız olarak görüp, yüksek kaliteli, verimli hizmeti sunmak, hizmet kalitesini sürekli izleyip ölçüp bir sonraki yıl için gerekli insan kaynağı ve teknolojiyi geliştirerek, sektörümüz de lider olmayı amaçlamaktadır. Çalışanlarımızın mükemmeli başarmak için kendilerini işleriyle bütünleştirmeleri, bizim başarımızdaki en önemli faktör olacaktır.

Vizyonumuz

Türkiye çapında lider, kaliteli ve yüksek kazançlı hizmet sunabilen Facılıty Management (Tesis İşletim ve Yönetim) şirketi olmak.

Kalite Taahhütlerimiz

- Kurumsal Yapımızdan Aldığımız Güç,
- Yasa ve Mevzuatlara Uygun Çalışmak,
- Düzenli Raporlama,
- Sürekli Sektörel Eğitim / Hizmet Denetimi,
- 365 Gün / 24 Saat Kesintisiz Hizmet Sunumu.

LÜTFEN SİLMEYİNİZ! Bu formatın dışarsında kalan içeriklerinizi bu alan üzerinden düzenleyebilirsiniz.